http://dnz2.ucoz.ua/panel/?a=tmpl;m=1;t=AHEADER
 
Вівторок
24.04.2018
00:18
Вітаю Вас Гість
RSS
 
ДНЗ  №2  -  НАШ  РІДНИЙ  САДОК

Мій садочок - велика сім’я,

Друзів радісних сонячне коло.

Це куточок планети Земля,

Мальовнича природа навколо.


Головна Реєстрація Вхід
Каталог статей »
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [87]

Пошук

МІНІ-ЧАТ

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 405

Вхід на сайт

ГОДИННИК

Календар

ПОГОДА

КНОПКА САЙТУ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті [ Додати статтю ]

Інформація Міністерства внутрішніх справ України «Щодо профілактики учинення дітьми навмисних самоушкоджень».

Інформація Міністерства внутрішніх справ України «Щодо профілактики учинення дітьми навмисних самоушкоджень».

 

Управлінням молодіжної превенції Департаменту громадської безпеки МВС України здійснено аналіз випадків учинення дітьми навмисних самоушкоджень.

Інформуємо, що в органах внутрішніх справ упродовж 1 півріччя 2015 року зареєстровано 184 випадки учинення дітьми навмисних самоушкоджень, з яких 100 про вчинення самогубств та 84 про вчинення їх спроб. Із загальної кількості самоушкоджень: хлопчиками вчинено 65 самогубств та 24 спроби самогубства, відповідно дівчатками 35 та 60 самоушкоджень.

Із загальної кількості навмисних самоушкоджень хлопців самогубства складають 75 %, у той же час у дівчат самогубства складають 37 %, що пов'язано з відмінностями у психіці хлопців і дівчат та як результат обранні способу самогубства.

У віці від 14 до 18 років підлітками учинено 154 - навмисних самоушкоджень, кожне шосте (ЗО) самоушкодження учинено дітьми, які не досягли 14-річного віку.

Проведений аналіз свідчить, що кількість навмисних самоушкоджень серед дітей залишається на рівні минулого року.

Більшість  підлітків,  які  вчинили  самоушкодження  є учнями загальноосвітніх чи професійно-технічних навчальних закладів.

Щодо способів зведення рахунків з життям найчастіше підлітки обирають вішання та падіння з висоти, для спроб самогубств характерні отруєння медичними препаратами та порізи судин передпліччя.

Найбільше випадків дитячих самоушкоджень зафіксовано в Одеській -17, Вінницькій - 16, Харківській, Запорізькій областях та місті Києві по 14 випадків. Не зафіксовано випадків самоушкоджень серед дітей на підконтрольній Україні частині Луганської області.

Основними причинами скоєння навмисних самоушкоджень дітьми є конфлікти в родині, з друзями чи однокласниками, а також негаразди в особистому житті на ґрунті нерозділеного кохання чи розставання з коханою людиною.

26.04.2015 у Запорізькій області 15-річна дівчина, після сварки з хлопцем, намагалась покінчити життя самогубством, шляхом вживання пігулок.

10.03.2015 у Івано-Франківській області 13-річний хлопчик намагався покінчити життя самогубством через повітання, після сварки з дівчиною.

Іншими причинами, які спонукають підлітків до вчинення самогубств є низьке матеріальне забезпечення родини, психічні розлади, смерть близької людини, бажання привернути до себе увагу тощо.

17.05.2015 у Чернівецькій області 13-річна дівчинка покінчила життя самогубством через повішання через те, що батьки не придбали їй планшет.

11.04.2015 в Хмельницькій області 16-річний психічнохворий хлопець покінчив життя самогубством через повішання.

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо:

1. У загальноосвітніх навчальних закладах під час проведення батьківських зборів залучати працівників кримінальної міліції у справах дітей, психологів та соціальних педагогів для проведення роз'яснювальної роботи з метою попередження вчинення дітьми навмисних самоушкоджень.

2. Ознайомити батьків та дітей про функціонування Національної дитячої „гарячої лінії"(0 800 500 225), створеної з метою надання можливості дітям анонімно і конфіденційно отримати підтримку і пораду на теми:

„Насильство та жорстоке поводження", „Безпека в Інтернеті", „Стосунки в сім'ї" тощо, а дорослим - проконсультуватися з психологами, юристами та соціальними працівниками щодо порушення прав дитини.

Категорія: Мої статті | Додав: ксюша (21.08.2015)
Переглядів: 481 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
СЛАЙД-ШОУ

ВІДЕО

Пров. Приютський,1

Просмотреть увеличенную карту

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Офіційний сайт м. Ужгорода та Ужгородської міської ради
Друзі сайту
Всеукраїнський розвивально-пізнавальний журнал для дітей ЖИРАФА РАФА

Каталог детсадов Украины: отзывы родителей, полезные статьи о дошкольном воспитании, рекомендации психологов

ДИВОСВІТ

ДНЗ №18

ДНЗ №19ЗОШ №5

ГІМНАЗІЯ
ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №2 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

пров. Приютський, 1, (03122) 3-31-73, e-mail: marijadnz2@ukr.net

Адміністратор сайту вихователь Хміль О.А.