П`ятниця
17.09.2021

ЗДО  №2  -  НАШ  РІДНИЙ  САДОК

Заходи, проведені в ЗДО, у період Тижня безпеки дитини. »

У період з 12 по 16 квітня 2021 р. в  ЗДО було проведено Тиждень безпеки дитини. Педагоги закладу організували цікаві, пізнавальні та захоплюючі заходи для дошкільнят: дидактичні ігри (“Свої – чужі”, “Стихійні лиха”, “Аварія”), бесіди (“Що шкідливо?”, ”Засоби масової інформації” (радіо, телевізор), “Що таке здоров’я”, “Мама   захворіла”,  ”Їстівне – неїстівне”), ігри-естафети (“Автомобілі”, “Пожежники”, “Перша допомога”, “Швидка допомога”), спортивна розвага «Ми весела дітвора», заняття-гра “Допоможи собі сам”, гра-моделювання “Землетрус”, cюжетно-рольові ігри (“Лікарня”, “Що потрібно зробити?”). Оформлено виставку дитячих малюнків: «Безпека життя і здоров'я дитини».

НАШЕ ВІДЕО

ДРУЗІ САЙТУ

ЗДО №18

ЗДО №19