ЗДО  №2  -  НАШ  РІДНИЙ  САДОК

Удосконалення педагогічноїмайстерності »

Удосконалення педагогічної майстерності

«Технологія «Фідбек» як засіб співпраці педагога з учасниками освітнього процесу»

«Рекомендації щодо використання різних форм роботи з педагогами в інноваційнійній діяльності закладу дошкільної освіти»

Пензилик Маріанна
Євгенівна

Педагогічна творчість.

Вихователь Пензилик Маріанна Євгенівна розробила методичні посібники з підготовки руки дитини до письма, якими користуються педагоги закладів міста, області та України.

Пройшов апробацію в ДНЗ методичний посібник «Зошит дошколярика» - співпраця вихователя Пензилик М.Є. та методиста Тимофієвої О.О. (ЗІППО). Схвалено до друку комісією з дошкільної педагогіки та психології науково-методичної Ради з питань освіти МОН України.

ДОСВІД РОБОТИ ТИМКО М.В.

«Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес з дітьми дошкільного віку, педагогами, батьками»

«Інноваційні технології в ЗДО»

Вихователь-методист узагальнила досвід роботи з питання " Формування високих національних і моральних якостей дошкільників” (2010р.) Має творчі авторські розробки з даного питання, які представляла на засіданні методоб’єднань педагогів міста та слухачів курсів  Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (2010р.) З 2009 року працює над питанням «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в роботі з дітьми, педагогами та батьками». Результатом роботи вихователя-методиста є розробка та відкриття Інтернет-сайту ЗДО №2 у серпні 2011 року. Оксана Андріївна є адміністратором сайту ЗДО, який визнаний переможцем у міському конкурсі «Кращий інтернет-сайт – 2012» та зайняв друге місце в обласному конкурсі веб-сайтів. Педагог нагороджена Почесною грамотою управління освіти і науки ЗОДА (наказ № 34 від 10.05.2012р.), Дипломом управління освіти та міського комітету профспілки освітянської премії «Педагогічне сяйво» у номінації «Творчий пошук» (наказ №52 від 27.10.2012р.); грамотами управління освіти Ужгородської міської ради (2000, 2003 рр.), Дипломом управління освіти "Кращий вихователь дошкільного закладу - 2014"  та винесені подяки адміністрацією ЗДО (2007, 2008, 2010, 2012рр.)О. Хміль 27 вересня 2013 року була учасником розширеного засідання колегії Міністерства освіти і науки України з питання: «Впровадження Базового компоненту в дошкільних навчальних закладах Стан та перспективи  розвитку  дошкільної освіти» в м. Києві.. У травні 2016р. Хміль Оксана Андріївна прийняла участь у церемонії вручення Диплома, нагрудного знака педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців та премії Верховної ради України. У 2020р. її заняття "Колисаночка для малятка" увійшло у збірку О.Тимофеєвої та І. Тимофеєва "Скарби рідного краю".

«ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ФОРМУВАННІ ЛОГІКО – МАТЕМАТИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ДІТЕЙ»

Досвід роботи вихователя Галаговець М.І.

«ПОРТФОЛІО ВИХОВАТЕЛЯ СКАКАНДІЙ ЕРІКИ МИХАЙЛІВНИ»

«ПОРТФОЛІО ВИХОВАТЕЛЯ ОТРЕЗНОЇ ЮЛІЇ МИКОЛАЇВНИ»

НАШЕ ВІДЕО

ДРУЗІ САЙТУ