26.09.2017

Удосконалення педагогічноїмайстерності »

Удосконалення педагогічної майстерності

«Технологія «Фідбек» як засіб співпраці педагога з учасниками навчально-виховного процесу»

«Рекомендації щодо використання різних форм роботи з педагогами в інноваційнійній діяльності дошкільного навчального закладу»

Пензилик Маріанна
Євгенівна

Спеціаліст вищої категорії. Педагогічне звання "Старший вихователь". Нагороджена нагрудними знаками "Відмінник освіти України" та "Софії Русової". Стаж педагогічної роботи 32 роки.

Педагогічна творчість.

Вихователь Пензилик Маріанна Євгенівна розробила методичні посібники з підготовки руки дитини до письма, якими користуються педагоги закладів міста, області та України.

Зошит «Навчи мене писати» №1, (рекомендовано до друку  Радою ЗІППО).

Зошит «Родинна скринька» (рекомендовано до друку МОН України) у співпраці з методистом кабінету дошкільного виховання при ЗІППО Тимофієвою О.О.

Пройшов апробацію в ДНЗ методичний посібник «Зошит дошколярика» - співпраця вихователя Пензилик М.Є. та методиста Тимофієвої О.О. (ЗІППО). Схвалено до друку комісією з дошкільної педагогіки та психології науково-методичної Ради з питань освіти МОН України.

«Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес з дітьми дошкільного віку, педагогами, батьками»

«Інноваційні технології в ДНЗ»

Вихователь узагальнила досвід роботи з питання " Формування високих національних і моральних якостей дошкільників” (2010р.). Має творчі авторські розробки з даного питання, які представляла на засіданні методоб’єднань педагогів міста та слухачів курсів  Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (2010р.). З 2009 року працює над питанням «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в роботі з дітьми, педагогами та батьками». Результатом роботи вихователя є розробка та відкриття Інтернет-сайту ДНЗ№2 у серпні 2011 року. Оксана Андріївна є адміністратором сайту ДНЗ, який визнаний переможцем у міському конкурсі «Кращий інтернет-сайт – 2012» та зайняв друге місце в обласному конкурсі веб-сайтів. Оксана Андіївна нагороджена Почесною грамотою управління освіти і науки ЗОДА (наказ № 34 від 10.05.2012р.), Дипломом управління освіти та міського комітету профспілки освітянської премії «Педагогічне сяйво» у номінації «Творчий пошук» (наказ №52 від 27.10.2012р.); грамотами управління освіти Ужгородської міської ради (2000, 2003 рр.), Дипломом управління освіти "Кращий вихователь дошкільного закладу - 2014"  та винесені подяки адміністрацією ДНЗ (2007, 2008, 2010, 2012рр.).

«ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ФОРМУВАННІ ЛОГІКО – МАТЕМАТИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ДІТЕЙ»

Досвід роботи вихователя Галаговець М.І.

«ПОРТФОЛІО ВИХОВАТЕЛЯ СКАКАНДІЙ ЕРІКИ МИХАЙЛІВНИ»

«ПОРТФОЛІО ВИХОВАТЕЛЯ ПАСТЕЛЯК НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНИ»

«ПОРТФОЛІО ВИХОВАТЕЛЯ ОТРЕЗНОЇ ЮЛІЇ МИКОЛАЇВНИ»