ДНЗ №2 НАШ РІДНИЙ САДОК - Семінару-практикуму -

Семінару-практикуму для керівників
дошкільних навчальних закладів
Закарпатської області

Впровадження інноваційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес та управлінську діяльність ДНЗ

9.00-9.10 –   реєстрація учасників семінару
9.10-9.30 –   презентація роботи ДНЗ №2
                      (Завідувач Тимко М.В.)
9.30-10.00 -  Впровадження та поширення  інформаційно-комунікаційних технологій у роботі з  дітьми, педагогами, батьками та громадськістю. (згідно нормативно – правових, інструктивно – методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки молоді та спорту України, програм «Впевнений старт»,  «Українське дошкілля»)
                      (Завідувач Тимко М.В.)
10.00-10.45 – панорама відкритих організованих
      видів діяльності
1.      Відео-перегляд комбінованого заняття «Колисаночка для малятка»    Середня група    Вихователь Хміль О.А.    Спеціаліст вищої категорії
2.      Інтегроване заняття з вихованцями групи ЗНМ, під групове    Старша група     Вчитель-логопед Ласка В.М.    Спеціаліст І категорії
3.    Корекційно-навчальна робота з дітьми в групі ЗНМ, під групове    Середня група    Вчитель-логопед Сазонова А.О. Спеціаліст
10.45-12.00 – 1. Практикум:
    Організація роботи веб-сайту ДНЗ
               (адміністратор сайту - вих. Хміль О.А.)
Циклограми наказів управлінської діяльності керівника ДНЗ
                             (Завідувач Тимко М.В.
                        2. Круглий стіл:
методичні рекомендації щодо ведення ділової документації керівника
(обмін досвідом)
                        3. Підведення підсумків

Відгук керівника практики курсантів ЗІППО Романчак О.О.
Проведено практичні заняття слухачів курсів підвищення кваліфікації Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти завідувачів дошкільними навчальними закладами на тему:  «Впровадження інноваційно – комунікаційних технологій у навчально – виховному процесі та управлінську діяльність сучасного закладу».
В рамках програми на високому рівні проведено семінар – практикум, майстер-клас та панораму відкритих організованих видів діяльності.
Тимко Марія Василівна організувала роботу круглого столу на тему: «Роль керівника в створенні інноваційного простору сучасного дошкільного закладу».
Ознайомила керівників із особливостями функціонування  персонального сайту керівника ДНЗ №2.
Всі учасники педагогічної практики дякують за клопітку, системну працю колективу ДНЗ №2  і бажають творчих успіхів на ниві дошкілля.

10.04.2014р.                                                                                   Романчак О.О.