11.08.2020

ЗДО  №2  -  НАШ  РІДНИЙ  САДОК

Профілактична робота щодо безпеки життя і здоров’я дітей у закладі »

Комплексний план заходів щодо організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності ЗДО №2 на 2019 – 2020 навчальний рік

Наказ 115 Про посилення профілактичної роботи щодо безпеки життя і здоров’я дітей

Заходи проведення Тижня безпеки дитини

Наказ про підсумки Тижня безпеки дитини

З метою посилення профілактичної роботи щодо безпеки життя і здоров’я дітей у закладі проведені такі заходи:

• Проведено аналіз стану і причини травматизму невиробничого характеру, дослідження причини виникнення факторів середовища життєдіяльності, небезпечних для життя і здоров`я дітей та педагогів.
  • Розроблено на підставі результатів таких аналізів та досліджень профілактичні заходи щодо запобігання виникненню нещасних випадків невиробничого характеру.
  • Проведено контроль виконанням заходів передбаченим цим пунктом, перевірку стану ведення журналів інструктажів з охорони життя та безпеки життєдіяльності.
  • Організовано батьківські збори з метою надання консультацій батькам щодо запобігання травматизму.
  • Проведено роз’яснювальну роботу серед старших дошкільників на заняттях по ознайомленню з навколишнім (поведінка на вулиці, в транспорті, при вивчені правил вуличного, пішохідних переходів).
  • Проведено в ЗДО «Тиждень знань з правил безпеки та життєдіяльності ЗДО».
  • Проведено для дітей День цивільного захисту.
  • Створено  ряд навчально-виховних ігор, для покращень знань дошкільників з питань забезпечення життєдіяльності «Юний пожежник».
  • Оновлено  в кожній групі дошкільного закладу куток з безпеки життєдіяльності, папку-пересувку безпеки дорожнього руху.
  • Закуплено дорожні знаки для ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху.
  • Організувано конкурс на кращий малюнок на асфальті серед дошкільників середньої групи, пов'язаний зі знанням дітей правил вуличного та дорожнього руху.
  • Забезпечено проведення з вихованцями ознайомлювальних занять з безпеки поведінки дітей на пішохідних переходах, на дорогах, у транспорті та поза закладом (поведінка при їзді на велосипедах, при перебуванні на водоймах, у лісі, та інше).
  • Проведено  роз’яснювальну роботу з вихованцями про дотримання правил безпечної поведінки з легкозаймистими та токсичними речовинами, вибухонебезпечними предметами і речовинами, отруйними рослинами, тощо.
  • Ознайомлено дітей з безпекою дорожнього руху через різні види роботи з дітьми:
  • дидактичні ігри;
  • сюжетно-рольові ігри;
  • ситуативні ігри.
  • Проведено серед вихователів конкурс на краще підготовлене та проведене заняття: «Увага – діти на дорозі!»
  • Здійснено обстеження прилеглої до ЗДО території з метою усунення недоліків в організації руху на ній, залучивши відділення ДАІ за місцем знаходження.
  • Перевірено стан пожежної безпеки ЗДО на відповідальність її протипожежному стану до умов навчання та експлуатації в осінньо-зимовий період.
  • Проведено в кожній групі бесіди з питань запобігання виникненню надзвичайних ситуацій (НС) від дитячих пустощів, випадків загибелі та травматизму дітей, з метою виховання в дошкільників навичок поведінки в особливій небезпечній ситуації.
  • Організовано в ЗДО методичний куток з питань пожежної безпеки та життєдіяльності.
  • Заборонено користуватися пожежно-небезпечними електронагрівальними приладам.

ПОСІБНИК "МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ У ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ"

Аналіз  загального стану роботи з безпеки життєдіяльності дітей

Вихователь___________________дата____________група_______________

Створення умов у групі