ДНЗ №2 НАШ РІДНИЙ САДОК - Наші нагороди -

Неділя
11.12.2016

\

КОЛЕКТИВ САДОЧКА ВІТАЄ ВИХОВАТЕЛЯ ХМІЛЬ ОКСАНУ АНДРІЇВНУ ІЗ ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ «ВИХОВАТЕЛЬ
РОКУ – 2014»!

«ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ  РЕЙТИНГУ  ОСВІТНІХ  ЗАКЛАДІВ  УКРАЇНИ»

www.ukrosvita-rating.com

КОНКУРС «НАШ  ДНЗ  НАЙКРАЩИЙ» - 2013  року

Шановні  адміністрація  та   колектив  ДНЗ  !

Щиро  вітаємо  Вас  із  відзнакою.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИХОВАТЕЛЯ ХМІЛЬ О.А.

МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ  ДОСЯГНЕНЬ ОСВІТИ МІСТА

1-3 березня 2012 року  у Київському Виставковому Центрі «КиївЕкспоПлаза»відбулася Третя Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2012». За традицією виставка «Сучасні навчальні заклади - 2012» презентувала найкращі заклади освіти і наукові установи України, сучасні досягнення освітянської практики, творчі здобутки педагогічних колективів і науковців в інноваційній модернізації галузі освіти, досвід інтеграції до міжнародного освітнього простору, практику співпраці із зарубіжними навчальними закладами.
       Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Широкомасштабна експозиція виставки 2012 року представила майже  760 провідних навчальних закладів, підприємств, видавництв з 27 регіонів України, а також учасників з Росії, Естонії, Словаччини , Чехії та Польщі, що є найкращим свідченням авторитету і актуальності виставки. Серед представлених досягнень освітян України яскравою родзинкою вирізнялися інноваційні проекти освітян міста Ужгорода. З зацікавленістю відвідувачі виставки розглядали матеріали, представлені методичним кабінетом управління освіти Ужгородської міської ради, яким  представлено матеріали  щодо інноваційної діяльності закладів освіти за напрямками:

·   Управління сучасним закладом,
·   Використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі,
·   Впровадження сучасних засобів навчання,
·   Міжнародне співробітництво.

Інноваційні проекти також представили дошкільні заклади №2, 19, 20, 29, 39, навчально-виховні комплекси «Дзвіночок», «Пролісок», «Престиж», АНВК, загальноосвітні заклади №1, 5, 6, 7, 10, лінгвістична гімназія, гімназія м. Ужгорода. Оргкомітет відзначив Почесними нагородами учасників рейтингового виставкового конкурсу у тематичних напрямках. Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Д.Табачник вручив нагороди переможцям конкурсу, почесні дипломи та медалі , серед яких  управління освіти Ужгородської міської ради,начальник управління освіти Комарницький М.Н., завідувач методичного кабінету Палько Т.В., директор гімназії Роман С.І.. Високо оцінено здобутки гімназії м. Ужгорода, яка удостоєна Золотої медалі. За підтримку інноваційної діяльності освітян міста Міністром освіти відзначено Почесною грамотою міського голову Погорелова В.В.

переможця у міському конкурсі "Кращий Інтернет-сайт - 2012"

Визначено
найкращі дитячі садочки краю

У п’ятницю, 18 листопада, в
приміщенні Закарпатської облдержадміністрації відбулося урочисте підведення
підсумків конкурсу "Кращий дошкільний заклад області". Привітати
переможців прийшли заступник голови обласної адміністрації Іван Качур та голова
обласної ради Іван Балога.

Серед міських садочків найкращими визнано: дошкільний навчальний заклад № 41 міста Мукачева, ДНЗ №8 міста Хуст та ДНЗ №2 міста Ужгород. Переможці та учасники обласного конкурсу нагороджені цінними призами.
Вітаючи представників дитячих навчальних закладів краю, заступник голови
Закарпатської обласної адміністрації Іван Качур наголосив, що дошкільна освіта
– вагома складова виховання маленьких краян:
– Саме у дошкільному віці формуються уявлення про навколишній світ, характер,
перші життєві цінності. Тому важливо, щоб у наших дитячих садочках була
відповідна атмосфера, якісне виховання та хороший догляд. Це все даєте нашим
дітям Ви - вихователі, нянечки та керівники закладів. За що Вам - величезна
подяка.

В номінації «Професійна діяльність у сфері дошкільного виховання», завідуюча ДНЗ №2 Тимко М.В. визнана кращим дошкільником року м.Ужгорода. Почесна грамота ЗОДА з нагоди відзначення 1110-річчя від Дня заснування міста Ужгорода.

Подяка Ужгородської міської ради, за належну підготовку закладу до нового навчального року .

Диплом управління освіти Ужгородської міської ради за участь в міському конкурсі «Кращий дошкільний навчальний заклад 2007» в номінації «За створення оптимальних умов для реалізації завдань навчально-виховного процесу та підтримку творчих ініціатив працівників».
Освітянською премією «Педагогічне сяйво» в номінації «Творчий пошук» нагороджений вихователь Пензилик М.Є.
Грамота управління освіти і науки ЗОДА нагороджує колектив ДНЗ №2 за активну участь у всеукраїнському конкурсі з фізичної культури «Сюрпризіада» та високий рівень організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ .