ДНЗ №2 НАШ РІДНИЙ САДОК - Колектив садочка вітає завідуючу із 30-ю річницею роботи на керівній посаді у нашому закладі!!! -

08.12.2016

Колектив садочка вітає завідуючу Тимко М.В. із 30-ю річницею роботи на керівній посаді у нашому закладі!!!

ШАНОВНА МАРІЯ ВАСИЛІВНА!

Щастя і здоров‘я, радості багато
в цей святковий час вам хочем побажати!
Щоб жили у мирі, у добрі й достатку,
Серце щире мали й мудрості печатку!

До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І днем грядущим від душі радіти!

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Після закінчення Ужгородського державного університету у 1978 році Марія Василівна розпочала свою трудову діяльність вихователем дошкільного навчального закладу №16 м.Ужгорода. У вересні 1982 року переведено на посаду завідуючої ДНЗ№2 м.Ужгорода. За 30 років роботи в ДНЗ №2 зарекомендувала себе компетентним керівником, вмілим організатором навчально-виховного процесу, творчою особистістю, яка здатна на пошуки нових форм і методів роботи, впроваджує в роботі нові освітні технології. Марія Василівна є рецензентом методичного посібника «Навчи мене писати», зошит №1 з підготовки руки дитини до письма. 1998 рік, рекомендовано до друку Радою ЗІППО.Методичний посібник отримав схвальні відгуки і ним користуюютья педагоги у місті, області та в Україні.

З ініціативи керівника ДНЗ тісно співпрацює із ЗІППО: 1998 рік – зошит «Родинна скринька» (рекомендовано до друку МОН України) у співпраці з методистом кабінету дошкільного виховання при ЗІППО Тимофеєвою О.О. та вихователем ДНЗ Пензилик М.Є.

Під керівництвом Марії Василівни розроблено, апробовано в роботі з дітьми та видано в 2005 році методичний посібник «Зошит до школярика» ( співпраця вихователя Пензилик М.Є. та методиста ЗІППО ТимофеєвоїО.О.). Схвалено до друку комісією з дошкільної педагогіки та психології науково-методичної ради з питань освіти МОН України.

У 2007 році керівником закладу Тимко М.В. було привезено з Києва і встановлено в ДНЗ вперше у Закарпатті за Програмою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту спортивно-ігровий комплекс, який є прикрасою території закладу.

Робота Марії Василівни характеризується високою компетентністю, професіоналізмом, дисциплінованістю, вимогливістю до себе і до підлеглих. ДНЗ, який очолює Тимко М.В. має високу результативність та позитивний імідж у місті, області та Україні. Керівник закладу отримав визнання в освітньому середовищі міста. У 2003 році в номінації «Професійна діяльність у сфері дошкільного виховання» визнана кращим дошкільником року м.Ужгорода.  У листопаді 2010 року Тимко М.В. була делегатом І Всеукраїнського з’їзду дошкільників у м.Києві та в березні 2012 року брала участь у виставці «Сучасні заклади освіти-2012», де були представлені матеріали закладу. Нагороджена:

·         Почесна грамота ЗОДА з нагоди відзначення 1110 –річчя від дня заснування м.Ужгорода;

·         Почесна грамота за участь у Всеукраїнському семінарі по естетичному вихованню;

·         Почесна грамота Міністерства освіти і науки України;

·         Грамота Управління освіти і науки ЗОДА за активну участь у Всеукраїнському конкурсі з фізичної культури «Сюрпризіада» та високий рівень рганізації фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ;

·         Диплом Управління освіти Ужгородської міської ради за участь в загальноміському конкурсі

«Кращий дошкільний заклад-2007» в номінації «За створення оптимальних умов для реалізації завдань

навчально-виховного процесу та підтримку творчих ініціатив працівників.

ДНЗ є лауреатом міської освітянської відзнаки «Педагогічне сяйво» в номінації «Творчий пошук».

ДНЗ є базовим для педагогічної практики слухачів ЗІППО.

У 2010 році ДНЗ успішно пройшов атестацію.

У вересні 2011 року ДНЗ визнано кращим дошкільним закладом міста.

У листопаді 2011 року посів почесне третє місце в обласному конкурсі «Кращий дошкільний заклад», за що і був нагороджений оргтехнікою.

Щорічно ДНЗ нагороджується грамотами Управління освіти Ужгородської міської ради та подяками міської ради за належну підготовку закладу до нового навчального року та опалювального сезону.

З метою поширення та обміну педагогічного досвіду керівником закладу створено сайт та електронна пошта закладу.

ДНЗ визнано переможцем у міському конкурсі «Кращий інтернет сайт – 2012» та зайняв друге місце в обласному конкурсі веб-сайтів.

Керівник закладу постійно приділяє увагу питанню охорони праці. Результатом роботи керівника є перемога в обласному конкурсі з охорони праці та призове місце в Україні.

Марія Василівна бере активну участь в громадському житті освітян м.Ужгорода. Показала себе вмілим організатором колективу , надає допомогу молодим педагогам, передає їм свій досвід. Відзначається високою культурою і моральними якостями.

Своєю працею, щирістю та професіоналізмом Марія Василівна заслужено користується повагою та авторитетом серед учасників навчально-виховного процесу міста та області.