ЗДО  №2  -  НАШ  РІДНИЙ  САДОК

Інформація про заходи із проведення Всеукраїнського тижня права У ЗДО (09.12.19 - 13.12.19) »

• Проведено заняття: «Права дитини», «У садочку друзів маю, з ними дружно завжди граю», «Для всіх вони єдині – права маленької дитини», «Ми всі - дружня сім’я»; бесіди: «Кожна людина має право на ім’я», «Ми всі - дружня сім’я», «Конвенція ООН про права дитини», «Правила поведінки у дитячому колективі», «Я – особистість і маю право», «Як уникнути конфлікту», «Як дітям реагувати на знущання». Ознайомлено діток із казками: «Ми всі - дружня сім’я», «Правила поведінки у дитячому колективі»; «Як уникнути конфлікту», «Як дітям реагувати на знущання». Вихованцями закладу переглянуто фільми: «Гидке каченя», «Чи потрібно бути ввічливим?». Вивчено з дітками дитячі мирилки. Ознайомлено з демонстраційним матеріалом на тему «Булінг» , «Вчуся управляти собою», «Я та інші». Заучено вірші: «НІКОЛИ НІКОГО НЕ ОБРАЖАЙ», «Перевірка дружби», «НЕ ДРАЖНИ ТА НЕ ОБЗИВАЙ ДРУЗІВ», «Про дружбу». Проведено малювання на тему «Мій найкращий друг», дидактичну гра у «Добрі і погані вчинки», психогімнастику у«Заходь! У нас все можна!»
  • Оформлено в навчальному закладі куточки з прав дитини, розміщено в них дані та інформацію про правозахисні організації.
  • Застосовано систему ранньої профілактики, психолого-педагогічного діагностування, індивідуальної виховної роботи з метою виявлення дітей «групи соціального ризику».
  • Організовано педагогічну просвіту батьків із використанням сучасних форм і методів та залучено їх до участі у виховних заходах.
  • Проведено анкетування педагогів з метою вивчення їхньої думки про булінг.
  • Розповсюдження буклетів: «Зупинимо булінг разом», «STOP BULLING».
  • Оформлення куточку для батьків, з метою психологічної просвіти щодо боулінгу.
  • Психологом проводились заняття з метою попередження агресивності, імпульсивності, тривожності.
  • Розроблено для педагогічних працівників рекомендації: «Як виявляти факти булінгу в закладі освіти та реагувати на них».
  • Організовано перегляд відео презентацій:
    – «Булінг: як його розпізнати?»;
    – «Як боротися з булінгом: поради батькам та вихователям».
НАШЕ ВІДЕО

ДРУЗІ САЙТУ

ЗДО №18

ЗДО №19