Електронна реєстрація в ДНЗ №2 »

Інформація про положення про електронну реєстрацію дітей дошкільних закладів та навчально-виховних комплексів м. Ужгорода:

«Відповідно до рішення виконавчого комітету  Ужгородської міської ради  від 08.02.2017р. №29 «Про електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до ДНЗ та НВК м. Ужгорода  з 1 квітня 2017 року  введено міську електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади та дошкільні групи навчально-виховних комплексів міста Ужгород. Ознайомитися з Положенням можна на сайтах Ужгородської міської ради, управління освіти, сайтах дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів міста.

З 1 квітня 2017 року батьки можуть подати електронну заявку з метою реєстрації  дитини  на зарахування в ДНЗ або НВК міста Ужгород на сайті Ужгородської міської ради, через рубрику  «кабінет ужгородця».

Однак у зв`язку  з обов`язковою умовою ідентифікації особи через електронний цифровий підпис або  BankID  ( спосіб верифікації громадян через українські банки для надання адміністративних та iнших послуг через Інтернет), здійснюється прийом заяв у відповідності до Закону України «Про звернення громадян» http://dnz2.ucoz.ua/index....-78