Понеділок
25.10.2021
03:33
Вітаю Вас Гість
RSS
 
ЗДО  №2  -  НАШ  РІДНИЙ  САДОК

Мій садочок - велика сім’я,

Друзів радісних сонячне коло.

Це куточок планети Земля,

Мальовнича природа навколо.


Головна Реєстрація Вхід
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ »
Меню сайту

Пошук

МІНІ-ЧАТ

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 423

Вхід на сайт

ПОГОДА

Статистика

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!!!

6 червня 2018 року о 10.00 год. у Закарпатському  обласному  палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбудеться обласний форум сім`ї ( м. Ужгород, Студентська набережна, 8).

Форум відбуватиметься з метою консолідації зусиль представників органів влади, місцевого самоврядування, освітян, релігійних і громадських організацій області задля захисту цінностей української сім`ї, формування та реалізації  регіональної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях.

Додатокова інформація за телефоном (063) 8497778, контактна особа Роман Голованов, e-mail: golovanov.r@gmail.; Наталія Сільченко (066)9158385.

 

 

  

ШАНОВНІ   БАТЬКИ!!!

30.04.2018р. та 01.05.2018р. у садочку вихідні дні.

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

№ № 111-01/89 від 29 березня 2018 року

 

Міністерство освіти та науки України

Щодо медичних довідок
для відвідання закладів освіти

 

Відповідно до Статі 3 Закону України «Основи Законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-ХІІ «медичне обслуговування діяльність закладів охорони здоров’я та фізичних осіб - підприємців, які зареєстровані та одержали відповідну ліцензію в установленому законом порядку, у сфері охорони здоров’я, що не обов’язково обмежується медичною допомогою, але безпосередньо пов’язана з її наданням». Тобто наявність ліцензії Міністерства охорони здоров’я України на медичну практику є передумовою здійснення медичного обслуговування.

B процесі здійснення медичного обслуговування медичні працівники використовують затверджені Міністерством охорони здоров’я України форми медичної документації. Основною формою первинної облікової документації для ведення медичних записів щодо дітей є Форма № 112/о «Історія розвитку дитини № __» яка затверджена Наказом Міністерства охорони здоров’я України 28.07.2014 № 527, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13 серпня 2014 р. за № 976/25753.

Форма № 112/о призначена для ведення записів щодо розвитку і стану здоров'я дітей та медичного обслуговування від народження до 17 років включно (школярів - до закінчення загальноосвітнього навчального закладу) і зберігається в закладі охорони здоров’я, який здійснює медичне обслуговування дитини.

Статтею 39-1. Закону України «Основи Законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII передбачено право пацієнта на таємницю про стан здоров’я: «Пацієнт має право на таємницю про стан свого здоров’я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при його медичному обстеженні. Забороняється вимагати та надавати за місцем роботи: або навчання інформацію про діагноз та методи лікування пацієнта.» Таким чином зберігання медичних записів пацієнтів в т.ч. дітей поза закладами охорони здоров’я є порушенням медичної таємниці. Для забезпечення виконання даної норми Закону Наказом МОЗ України від 26.01.2018 № 157, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2018 р. зa № 182/31634, «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України» була передбачена втрата чинності Форми первинної облікової документації № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)».

Оскільки до закладів дошкільної освіти приймаються діти віком від одного року, періодичність їх медичних оглядів регулюється Наказом МОЗ України від 20.03.2008 № 149 «Пpo затвердження Клінічного протоколу медичного догляду за здоровою дитиною віком до 3 років». Даним наказом передбачено лише огляд лікарем, який спостерігає за дитиною за місцем проживання - педіатром або сімейним лікарем. Додаткові огляди лікарями-спеціалістами та додаткові обстеження (лабораторні, інструментальні, тощо) здорової доношеної дитини віком до 3 років не передбачені даним Протоколом і проводяться тільки за показаннями, обґрунтованими письмово в історії розвитку дитини (ф. № 1120.), за умови поінформованої згоди батьків (опікунів, піклувальників) або їх законних представників.

Таким чином для відвідування закладу дошкільної освіти батькам достатньо надати довідку з засвідченням факту що дитина здорова від лікаря педіатра або сімейного лікаря закладу охорони здоров’я, в якому спостерігається дитина. У разі, якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники закладів дошкільної освіти володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

Наказ МОЗ України № 1 від 10.01.2006 затверджує Форму первинної облікової документації № 063/о "Карта профілактичних щеплень", яка містить усю необхідно інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб. Згідно з Наказом, Форму № 063/о заповнюють відповідальні особи закладів охорони здоров'я незалежно від підпорядкування та форм власності та ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, зазначені у формі № 063/о дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

Додатково інформуємо, що профілактичні огляди перед вступом дитини до школи врегульовані наказом МОЗ України № 682 від 16.08.2010 року “Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів”. Даним наказом також затверджено «Схему періодичності обов'язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів» і форми довідок, які необхідно надавати у заклади освіти. Після проведення профілактичного огляду, лікувально-профілактичним закладом за місцем спостереження учня батькам або іншим законним представникам видається для надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі, якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

Просимо довести зазначену інформацію до відома керівників структурних підрозділів з питань освіти обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Заступник міністр Олександр Лінчевський

До уваги батьків учнів та вихованців!

Управління освіти Ужгородської міської ради інформує, що керівники навчальних закладів зобов`язані проводити урочисті заходи, пов`язані із закінченням навчального року,  в межах закладу та без залучення батьківських коштів, забезпечивши   дотримання    санітарно-гігієнічних вимог,   протипожежних   норм,   вимог   техніки
безпеки.

Начальник  управління                                                                   О. Бабунич

 

Третій "МАЙСЯ ФЕСТ!" пройде 7-8 травня у Боздоському парку.

Це свято задумане, як фестиваль правильного відпочинку для дітей і дорослих, весела весняна тусовка, такий собі фестиваль-пікнік.

Що заплановано:

- Відкриття сезону парку - гойдалки-каруселі і все інше;
- Сцена-звук - виступи будь-яких артистів, від дітей до рок-груп;
- Велика дитяча зона з локаціями від дитячих таборів, мовних шкіл, розвиваючих центрів з презентацією їхніх послуг та програм на літо;
- Спортивні змагання та показові виступи - дорослі і дитячі;
- Розважальна програма від ведучих та аніматорів - конкурси, веселі змагання;
- Квест, фотозони, майстер-класи, виставки - все що може бути в парку у травні;
- Продаж хенд-мейду і сувенірів, ярд-сейл;
- Шашлик, бограч, печені крумплі - головний атрибут усіх закарпатських фестивалів :), але без них теж не можна;
- Волонтерська зона Руху підтримкм закарпатських військових - збір коштів для армії, лотерея, сувеніри і т.д .;
- Окрема зона для пікніків;
- Вихідні дні, свіже повітря і гарний настрій!

Над наповненням і програмою ми вже працюємо. Допомагайте!
Є ідеї, що ще може бути на фестивалі? Давайте!

Хочете взяти участь? Приєднуйтесь!

 

 

ШАНОВНІ   БАТЬКИ !!!

З 23.12.15 та 24.12.15 У САДОЧКУ ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.
Запрошуємо вас прийняти участь в організованих видах діяльності та інших режимних моментах.

_________________________________________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ   БАТЬКИ !!!

У ЧЕТВЕР 28.05.2015 р.

АДМІНІСТРАЦІЯ НАШОГО САДОЧКА ОРГАНІЗОВУЄ ЕКСКУРСІЮ ДІТОК НА БАЗУ ВІДПОЧИНКУ

"ЗОЛОТА ПІДКОВА" с. Андріївки Ужгородського району.

ЕКСКУРСІЯ ТРИВАТИМЕ з 900 до 1800 к.ч.

                                     ЦІНА ЕКСКУРСІЇ 30 грн.

1800 грн. – проїзд(оплачують спонсори: Шевчук  Г.В. та Андріїв Б.Є.);

   20 грн. – купання в басейні, відвідування          спортивно-ігрової бази;

10 грн. – оренда бесідки.

Адміністрація ДНЗ

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Про зміни в пільговому харчуванні дітей, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС

Управління освіти повідомляє, що у 2015р. сталися зміни у пільговому харчуванні дітей, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС.

У відповідності до п.1. ст. 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

від 28.02.1991р. №796-ХІІ передбачалося повне державне забезпечення дітей до вступу їх до школи шляхом безоплатного виховання (утримання)

у державних і комунальних ДНЗ.

Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України»

від 28.12.2014р. №76 п.1 ст. 30 Закону №796 виключено.

Закон №76 набув чинності з 1 січня 2015р. Отже, з 01.01.2015р. плата з батьків дітей, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС

справляється в повному обсязі.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Н А К А З

“16 ”  02.  2015 року                      Ужгород                                                            №  34

Про вшанування пам’яті загиблих

         На виконання розпорядження    міського голови  14.02.2015 № 62 з метою вшанування  пам’яті загиблих у бойових діях на сході України ужгородців, відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Н А К А З У Ю:

  1. Оголосити 16 лютого та 17 лютого 2015 року днями жалоби.
  2. У дні жалоби на території міста:
  • вшанувати пам'ять загиблих о 12 годині хвилиною мовчання;
  • приспустити Державний Прапор України  на  будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств,  установ  та організацій м. Ужгорода усіх форм власності
  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Заступник начальника управління                                    М.Пуківська

 

ШАНОВНІ   БАТЬКИ !!!

З 24.12.14 ПО 26.12.14 У САДОЧКУ ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.
Запрошуємо вас прийняти участь в організованих видах діяльності та інших режимних моментах.

 

ШАНОВНІ   БАТЬКИ !!!

У ЧЕТВЕР 26.06.2014 р.

АДМІНІСТРАЦІЯ НАШОГО САДОЧКА ОРГАНІЗОВУЄ ЕКСКУРСІЮ ДІТОК НА БАЗУ ВІДПОЧИНКУ

"ЗОЛОТА ПІДКОВА" с. Андріївки Ужгородського району.

ЕКСКУРСІЯ ТРИВАТИМЕ з 900 до 1800 к.ч.

 

ШАНОВНІ   БАТЬКИ !!!
У понеділок 09.06.14р. у садочку вихідний день.

 

 

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ !

06.06.2014 року завідуюча ДНЗ Тимко М.В. звітуватиме перед громадськістю про роботу керівника закладу.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ШАНОВНІ   БАТЬКИ !!!

У СЕРЕДУ 28.05.2014 р.

АДМІНІСТРАЦІЯ НАШОГО САДОЧКА ОРГАНІЗОВУЄ ЕКСКУРСІЮ ДІТОК В ЗОНУ ВІДПОЧИНКУ

"АНДРІЇВСЬКЕ ОЗЕРО" с. Андріївки Ужгородського району.

ЕКСКУРСІЯ ТРИВАТИМЕ з 900 до 1800 к.ч.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ШАНОВНІ   БАТЬКИ !!!

З 28.05.14 по 30.05.14 У САДОЧКУ ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.
Запрошуємо вас прийняти участь в організованих видах діяльності та інших режимних моментах.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
ШАНОВНІ   БАТЬКИ !!!
У понеділок 10.03.14р. у садочку вихідний день.
____________________________________________________________________________________________

До відома батьків!

     У ДНЗ №2 від 22.01.2014 року відкрито карантин з приводу захворювання дітей на вітряну віспу. Термін закінчення періоду карантину буде 21-шим днем, із дня останнього випадку (у разі відсутності нового випадку захворювання). Дата останнього випадку була – 24.03.2014 року.

АДМІНІСТРАЦІЯ ДНЗ.

___________________________________________________________________
НАШЕ ВІДЕО

Пров. Приютський,1

Просмотреть увеличенную карту

ОФІЦІЙНІ САЙТИ
Офіційний сайт м. Ужгорода та Ужгородської міської ради
ДРУЗІ САЙТУ
Каталог детсадов Украины: отзывы родителей, полезные статьи о дошкольном воспитании, рекомендации психологов

ДИВОСВІТ

ЗДО №18

ЗДО №19\ ГІМНАЗІЯ
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №2 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

пров. Приютський, 1, (0312) 63-12-38, e-mail: marijadnz2@ukr.net

Адміністратор сайту вихователь Хміль О.А.