Субота
23.06.2018
18:26
Вітаю Вас Гість
RSS
 
ДНЗ  №2  -  НАШ  РІДНИЙ  САДОК

Мій садочок - велика сім’я,

Друзів радісних сонячне коло.

Це куточок планети Земля,

Мальовнича природа навколо.


Головна Реєстрація Вхід
4 – 7 квітня 2013 р. в м. Ужгороді проводитиметься благодійна Акція «Дитинство без меж!» »
Меню сайту

Пошук

МІНІ-ЧАТ

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 405

Вхід на сайт

ГОДИННИК

Календар

ПОГОДА

КНОПКА САЙТУ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мета  Акції – привернення уваги до культурних цінностей закарпатців, духовних потреб дітей, молоді, сімей з метою покращення психологічного, емоційного та фізичного здоров’я, розширення уявлення учасників за рахунок внесення в їх життя нового, додаткового змісту, чуттєвих фарб, культурних значень, а також залучення громадськості, фахівців, потенційних спонсорів до вирішення  питань духовного, емоційного  та фізичного розвитку дітей і молоді. Такі акції створюють єдиний емоційний простір, збагачують тематичне середовище, допомагають рефлексії здобутого досвіду та розширюють інформаційне поле для потенційних партнерів з метою співпраці в інших  подібних проектах.

На сьогоднішній день є багато проблем серед підростаючого покоління, це і насильство, і суїциди, і залежності,тому ідея подібної акції в залученні соціально вразливої категорії дітей і молоді до мистецьких і психологічних програм, спрямованих на духовний і особистісний розвиток. 

На наш погляд об’єднання зусиль фахівців різних служб і організацій - психологів, педагогів, медиків, соціальних працівників, митців: художників, письменників, спортсменів,  представників влади - міської, обласної рад, політиків, бізнесменів, підприємців, депутатів, працівників правоохоронних органів і всіх зацікавлених у цій справі, їх віра, допомога та підтримка, розуміння потреб дітей та молоді привернуть увагу мешканців краю до вічних цінностей: здоров’я, духовності, сім’ї, навчання, культурного розвитку.

Програма обласної соціально-психологічної та благодійної акції «Дитинство без меж!»

 

Автор ідеї: Закарпатський осередок Української спілки психотерапевтів.

 

Партнери акції: ММГО « Психолого-консультаційний центр « Надія»,  Ротаракт клуб «Ужгород», Родини Кольпінга м. Ужгорода, Ужгородський міський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, ММРГО «Федерація  Дартс», Школа мистецтв та дизайну « LOOK».

 

Дата проведення: 04-07 квітня 2013 року.

04 квітня ( з 18.00)- відкриття виставки творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Закарпатських художників , митців та студентів художніх закладів, виставка традиційної вишивки Закарпаття з приватних колекцій. Благодійний аукціон робіт з виставки для потреб дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківських прав… Виступи організаторів, почесних гостей, художників та письменників краю. Привітальна програма від вихованців дитячої музичної школи ім. Чайковського та дітей Родинного будинку благодійного фонду « Нова сімя».

(місце проведення: м. Ужгород, вул. Швабська, 64-А. Школа мистецтв та дизайну « LOOK).

 

05 квітня( з 11.00)-  психологічні програми для дітей- сиріт різних вікових категорій(по групам), майстер класи та творчі майстерні від художників та митців, студентів художніх закладів краю по декоруванню з прикладного мистецтва( розпису, писанкарству, витинанка, бісер та інше) для дітей сиріт та дітей навчально-виховних закладів міста, спортивні тренування.

(місце проведення: м. Ужгород, вул. Швабська, 64-А. Школа мистецтв та дизайну « LOOK та м. Ужгород, вул. Тихого, 9.  Родинний будинок благодійного фонду « Нова сім’я»).

06 квітня( з 11.00) – психологічні програми та семінари для дітей, підлітків та батьків загально – освітніх навчальних закладів, психологічні програми для дітей сиріт різних вікових категорій(по групам), майстер класи та творчі майстерні від художників та митців, студентів художніх закладів краю по декоруванню з прикладного мистецтва( розпису, писанкарству, витинанка, бісер та інше) для дітей сиріт та дітей навчально-виховних закладів міста, спортивні змагання по дартсу для дітей- сиріт віком від 10 до 18 років, лекція-екскурс в традиційну народну вишивку.

(місце проведення: м. Ужгород, ЗОШ № 5( Київська набережна),

м. Ужгород, вул. Швабська, 64-А. Школа мистецтв та дизайну « LOOK та м. Ужгород, вул. Тихого, 9.  Родинний будинок благодійного фонду  «Нова сімя»).

06 квітня( з 12 год)- відкритий благодійний кубок з Дартсу Мукачево та Мукачівського району.

07 квітня ( з 11.00)– закриття акції та виставки( спілкування зі спеціалістами та організаторами).

(місце проведення: м. Ужгород, вул. Швабська, 64-А. Школа мистецтв та дизайну « LOOK!»).

 

Майстер-класи

04 квітня, четвер

18.00 год. - відкриття благодійної Акції «Дитинство без меж!» та проведення благодійного аукціону, Школа мистецтв та дизайну LOOK, вул. Швабська, 64,а;

05 квітня, п’ятниця

15.00 -17.00 год. - майстер-клас по писанкарству, Школа мистецтв та дизайну LOOK, вул. Швабська, 64,а;

15.00 -16.30 год. - майстер-клас з витинанки, вул. Тихого, 9; родинний будинок благодійного фонду «Нова сімя»;

15.00 -17.00 год. - спортивні тренування з дартсу, вул. Тихого, 9  родинний будинок благодійного фонду «Нова сімя»;

15.00 -18.00 год. - психологічні тренінги на розвиток комунікативних навичок дітей віком від 6-ти до 13 років по групах, вул. Тихого, 9;  родинний будинок благодійного фонду «Нова сімя»

06 квітня, субота

З 11.00 - 12.30 год. - майстер-клас ляльки-мотанки, вул. Тихого, 9  родинний будинок благодійного фонду «Нова сімя»;

З 12.00 – 14.00 - майстер-клас по витинанках, ЗОШ № 5

З12.00 – 14.00 - майстер-клас по виготовленню біжутерії з бісеру, ЗОШ № 5

З 14.00 – 16.00 - майстер-клас з мальовання (розпис дощок), ЗОШ №5

13.00 – 15.00 год., 15.00 – 17.00 год. - майстер-клас по писанкарству,  Школа мистецтв та дизайну LOOK, вул. Швабська, 64,а;

11.00 - 12.30 год. - майстер-клас для батьків «Привязаність, як необхідність, або для чого потрібні батьки», психолог Наталія Касим, ЗОШ №5;

11.00 – 12.30 год. - психологічний тренінг для старшокласників «Пізнай себе. Проекційні тести з коментарями», психологи Ренжин Петро, Оксана Бурч, ЗОШ №5;

13.00 – 14.30 год. - програма для вчителів та батьків «Емоційне вигорання на робочому місці та вдома», психологи Ренжин Петро, Оксана Бурч, ЗОШ №5;

13.00 – 14.30 год. – інтерактивне заняття з елементами тренінгу для старшокласників «Вчимося казати «Ні», психолог Наталія Братасюк, ЗОШ №5;

12.00 – 16.00 год. - спортивні змагання з дартсу, вул. Тихого, 9;  родинний будинок благодійного фонду «Нова сімя»;

12.00 – 16.00 год. - караоке для дітей, вул. Грушевського, 2, караоке-ресторан «До-мажор»;

З 12.00 год. - відкритий благодійний кубок з дартсу, м. Мукачево, ЗОШ № 20

07 квітня

З 11.00 – закриття акції та виставки, підведення підсумків акції, вул. Швабська, 64,а.

СЛАЙД-ШОУ

ВІДЕО

Пров. Приютський,1

Просмотреть увеличенную карту

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Офіційний сайт м. Ужгорода та Ужгородської міської ради
Друзі сайту
Всеукраїнський розвивально-пізнавальний журнал для дітей ЖИРАФА РАФА

Каталог детсадов Украины: отзывы родителей, полезные статьи о дошкольном воспитании, рекомендации психологов

ДИВОСВІТ

ДНЗ №18

ДНЗ №19ЗОШ №5

ГІМНАЗІЯ
ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №2 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

пров. Приютський, 1, (03122) 3-31-73, e-mail: marijadnz2@ukr.net

Адміністратор сайту вихователь Хміль О.А.