ДНЗ №2 НАШ РІДНИЙ САДОК - 27.04.2013р. в садочку проводитиметься засідання методичного об'єднання вчителів-дефектологів. -

Неділя
11.12.2016

ПЛАН

роботи 111-го методичного об’єднання вчителів-дефектологів закладів освіти м. Ужгорода

Дата проведення: 27 березня 2013 року

Початок: 1000 год.

Місце проведення: ДНЗ №2

„Впровадження інноваційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес

ДНЗ №2  м.Ужгорода ”. Майстер-клас презентує Тимко Марія Василівна,завідуюча ДНЗ №2.

- „Впровадження та поширення досвіду інформаційно-комунікаційних технологій в роботі з дітьми,педагогами, батьками та громадськістю ”. Адміністратор сайту: Хміль Оксана Андріївна.

-   „Здоров’язбережувальні технології в ДНЗ №2 ”. Зав. ДНЗ Тимко М.В.

-    Розвиваючі ігри, ігрові завдання,вправи на розвиток дрібної моторики рук, („З чого зроблено”, „Що звучить”; „Кольорова веселка”); шнурування ; робота із гудзиками ; мозаїка; лото. В чителі логопеди.

-         Відкрите заняття. Згідно плану. Заняття проводить вчитель –логопед ДНЗ №2 Мазняк Н.М.

-         Виступи з доповідями:

-   „Методика логопедичної дії при дислалії” (доповідь ), Ласка В.М., вчитель-логопед   ДНЗ №2

-  „Подолання вад вимови звуків /р/,/р/ ”. Поради батькам. Куцеглуб Л.І., вчитель-логопед логопедичного  пункту № 1 при ЗОШ.

-         Обговорення відкритого заняття, доповідей. Всі учасники  методичного об’єднання.

-         Поточні питання:

-      Про звіт по логопедичній службі м. Ужгорода за 2012 рік. Обговорення новинок дефектологічної літератури.

-       Ознайомлення з матеріалами обласного семінару вчителів-логопедів: Спільна робота вчителя-логопеда, педагогів та батьків по подоланню мовленнєвих порушень у дітей-логопатів. Воловець – 2013 р.

Ми, учасники методичного об’єднання вчителів – дефектологів закладів освіти м. Ужгорода, щиро вдячні особисто Тимко М.В. та колективу ДНЗ №2 за гостинний прийом, за проведення усіх запланованих заходів на високому професійному та методичному рівні.

Голова методичного об’єднання вчителів – дефектологів закладів освіти м. Ужгорода  Куцеглуб Л.І.