17.10.2018

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №2 комбінованого типу розташований у тихому мальовничому куточку »

комбінованого типу розташований у тихому мальовничому куточку
м.Ужгорода,

провулку Приютському, 1, тел.. 3-31-73, e-mail. marijadnz2@ukr.net

Керівник: Тимко Марія Василівна.

Режим роботи закладу:

Щоденно :
Молодша група - 7:00-19:00.
Логопедичні групи - 8:00 - 18.00
Вихідні: субота, неділя та святкові дні.

Мініатюрний будиночок із доглянутими клумбами довкола, сучасним яскравим ігровим майданчиком здається іграшковим і ніби казковим. Насправді тут уже котре десятиліття діє дитячий садочок №2, мабуть, з найдавнішою історією "дитячого виховання" в Ужгороді.

Заклад було створено ще за чехів   для дітей-сиріт і називався він "Приют" (притулок, сиротинець). З того часу і назва провулку, де розташований садочок, - Приютський.

На фото - вихованці 1927 року.

З 1967 року садок узяла на баланс міська адміністрація і він перетворився на ДНЗ №2.

У закладі працюють 3 групи віком від 3 до 6 років: одна група загального розвитку та дві групи логопедичні.  Створені всі необхідні умови для навчання та виховання дітей: затишні та озеленені групи, по сучасному облаштовані майданчики. Педколектив закладу працює над питанням «Створення сприятливих умов для особистісного ставлення та творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності та підвищення ефективності корекційної та навчально-виховної роботи шляхом застосування інформаційно-комунікаційних технологій». Творчими наробками педагогів ДНЗ користуються вихователі інших  закладів міста, області та України. Однією із родзинок закладу є методичні посібники вихователя Пензилик М.Є.: «Навчи мене писати» та "Зошит дошколярика" з підготовки руки дитини до письма.

Прикрасою ДНЗ є спортивно-ігровий комплекс, який вперше у Закарпатті було встановлено за Програмою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та  спорту, де одночасно можуть займатися 20-30 дітей дошкільного віку.

З метою трудового виховання та навчання дітей для проведення дослідницько-експериментальної роботи у природі, трудової діяльності старших дошкільників у ДНЗ є город, прекрасні квітники, що дає змогу прищеплювати дітям трудові навички праці в природі. Приваблює оточення фруктовий сад ДНЗ,  дари якого споживають вихованці ДНЗ. Гарну традицію має ДНЗ - щороку  організовувати разом з батьківським комітетом  екскурсії в зону відпочинку «Андріївське озеро» та Еко-тур об’єкт “Золота підкова”, с. Андріївки.

.

Презентація інноваційних підходів до виховання «Дитячий туризм»

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ