Вівторок
21.11.2017
14:55
Вітаю Вас Гість
RSS

ДНЗ  №2  -  НАШ  РІДНИЙ  САДОК

Мій садочок - велика сім’я,

Друзів радісних сонячне коло.

Це куточок планети Земля,

Мальовнича природа навколо.

Головна Реєстрація Вхід
Позашкільні навчальні заклади - Форум »
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Test forum » Позашкільні навчальні заклади (Сворення ПНЗ)
Позашкільні навчальні заклади
ксюшаДата: Субота, 27.08.2011, 11:32 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
У сучасних навчальних позашкільних закладах (ПНЗ) функціонуть так звані "школи для маленьких", мета яких - загальний розвиток малюка, підготовка його до школи.
У ПНЗ старший дошкільник не харчується і не спить, перебуває без рідних лише короткий проміжок часу. Система занять організована за шкільною моделлю, тобто зорієнтована на засвоєння дитиною знань з різних предметів. Ваша думка щодо творення ПНЗ у нашому садку.

Олександра ЄвдокимоваДата: П`ятниця, 21.04.2017, 12:35 | Повідомлення # 2
Група: Гости

На мою думку це чудова ідея.Думаю що діткам це буде до вподоби) і вона з радістю буде відвідувати додаткові заняття). Ми вже з нетерпінням чекаємо,коли вперше відвідаємо Ваш садочок знову. Старша донечка до сих пір згадує тепло про Вас усіх, кожного вихователя обіймає щоразу при зустрічі). Дякую за Вашу працю, нелегку,знаю це як ніхто))

ксюшаДата: Субота, 22.04.2017, 13:33 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за щирі слова. До зустрічі.

Форум » Test category » Test forum » Позашкільні навчальні заклади (Сворення ПНЗ)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Опції повідомлення:
Код безпеки:

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №2 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

пров. Приютський, 1, (03122) 3-31-73, e-mail: marijadnz2@ukr.net

Адміністратор сайту вихователь Хміль О.А.