30.11.2021

ЗДО  №2  -  НАШ  РІДНИЙ  САДОК

Сторінка психолога »

Головна » 2020 » Липень » 29 » Способи боротьби з депресією.
Способи боротьби з депресією.

«Способи боротьби з депресією»

Перерахую перші ознаки і симптоми депресії. Ці знання стануть у пригоді в житті.

• Байдужість до подій, як під час кризи середнього віку після 40 років у чоловіків.
  • Відсутність реакції на сумні і радісні новини.
  • Постійна сонливість незалежно від кількості часу, проведеного в ліжку.
  • Відсутність почуття страху, радості, любові, самотності.
  • Стомлюваність, неуважність, нездатність концентруватися і неуважність.
  • Поганий апетит.
  • Зникнення інтересу до хобі, захопленням і занять, які раніше піднімали настрій.
  • Думки про суїцид.

Ефективні способи самостійної боротьби з депресією

Якщо депресивний стан не має клінічного характеру, позбутися від хвороби можна самостійно. Розглянемо прості, але ефективні способи боротьби з депресією.

1. сплеск адреналіну. Тільки потужним емоціям під силу пробитися через депресію. Викликає їх екстремальне заняття, що допомагає струсити душу і тіло.
  2. Спілкування. У депресивному стані спілкуватися немає бажання. Люди замикаються, не покидають межі житла і нічого не роблять. Спілкування з людьми допоможе не впасти в прірву. Якщо прагнете до відновлення життя, не нехтуйте спілкуванням.
  3. Відсутність скарг і ниття. Всупереч попереднім пунктом, скаржитися близьким людям слід рідше. Постійно розмовляючи про проблему, на ній концентрується увага, що негативно впливає на організм.
  4. фільтрація думок. Пункт нагадує попередній, але стосується розмов з собою. Погані думки погіршують ситуацію. Не думати про проблему важко, направляйте думки в позитивне русло. Забудьте про поганих ситуаціях і подіях.
  5. Перегляд серіалів. При депресії навіть новорічні фільми байдужі. Замість них, перейдіть на перегляд серіалів. Так витісните переживання, сконцентрувавшись на сюжеті картини. Можна знайти десятки серіалів різних жанрів, які затягують і повертають інтерес до життя.
  6. Відпочинок на природі. Матінка-природа готова допомогти мешканцям планети. Вирушайте з друзями на пікнік або поодинці на прогулянку. Навіть якщо на вулиці зима, катайтеся на лижах або санках.
  7. Експерименти із зовнішністю. Змініть спосіб, поміняйте зачіску і обновіть гардероб. При депресії зовнішність цікавить людини в останню чергу, проте зовнішня трансформація полегшить долю.
  8. Зміна обстановки. Несприятливе навколишнє оточення сприяє виникненню депресії. Будь-якими шляхами її зміните.
  9. Спорт. Для легкого випадку досить фізичного навантаження. Якщо депресія запущена, без фізичного знемоги не обійтися. Примусьте себе качати м'язи і фізичні вправи.
  10. Сила духу. Без неї перераховані поради малоефективні. При депресії робити щось не хочеться, але постарайтеся. Незалежно від самопочуття, ведіть активне життя.

Якщо перераховані способи боротьби з депресією не допоможуть, зверніться за професійною допомогою до психолога. Не соромтеся і не бійтеся, в такій ситуації може опинитися кожен. Здоров'я тримайте на першому плані, особливо коли мова заходить про психіку.

Переглядів: 95 | Додав: ксюша | Рейтинг: 5.0/1
НАШЕ ВІДЕО

ДРУЗІ САЙТУ

ЗДО №18