Що означає звичка гризти нігті? - 19 Березня 2015 - Блог - ДНЗ №2 НАШ РІДНИЙ САДОК

Субота

Головна » 2015 » Березень » 19 » Що означає звичка гризти нігті?
Що означає звичка гризти нігті?

- У більшості випадків звичка гризти нігті виникає через внутрішнє напруження і душевного дискомфорту і є як би механізмом, за допомогою якого дитина намагається позбутися від внутрішнього протиріччя.

- Це - спроба позбутися від прихованої агресії через задоволення і заспокоєння, які і дає дитині звичка гризти нігті. Робити йому зауваження або стукати по пальцях недостатньо (це може і нашкодити), необхідно розібратися у внутрішніх проблемах дитини.

Перше. Дізнатися, коли це почалося. Можливо, поштовхом послужили ті випадки, коли ви були з ним дуже суворі або жорстокі, надміру вимогливі або, з його точки зору, несправедливі. Можливо, причина - ревнощі, яка вплинула на стосунки між батьком, дитиною, братиком і сестрами. Причин може бути безліч, тому в першу чергу необхідно зняти напругу у  малюка, і викликати у нього більше життєрадісних емоцій.

Друге. Цей факт може бути поверненням до ще більш раннього моменту в житті дитини. Це означає, що батьки мало звертають уваги на дорослішання дитини, на його потребу рости і бути старше. У такому випадку потрібно звернути увагу на успіхи, проявити любов і схвалення. Без сумніву, дитині необхідні наша допомога і підтримка у виконанні ним «дорослих» обов'язків.

-  Батькам доведеться відмовитися від надмірної агресії, тиску, погроз і докорів - це найкращий спосіб позбавити дитину від звички гризти нігті.

Переглядів: 288 | Додав: ксюша | Рейтинг: 0.0/0