30.11.2021

Сторінка психолога »

Головна » 2020 » Жовтень » 24 » Методичне об’єднання практичних психологів
Методичне об’єднання практичних психологів

21 жовтня 2020 року в ЗДО №2 відбулося методичне об’єднання практичних психологів у режимі реального часу на платформі Zoom. Тема онлайн-тренінгу

"Психологічний супровід процесу професійного саморозвитку педагогічних працівників ЗДО"

Програма методичного обєднання

1250 – 1300 Реєстрація учасників

1300  – 1315 Теоретична частина: «Психологічний супровід процесу професійного саморозвитку педагогічних працівників ЗДО»

1315 – 1430 Тренінгове заняття: «Дорога до себе».

1430 – 1500 Обговорення. Підведення підсумків. Різне.

Професійний саморозвиток вихователя розпочинається із бажання прийняти себе, визнання потреби у професійному саморозвитку, зміни свідомості, мислення, мислеформ і миследіяльності.

Виділено чотири стадії професійного саморозвитку вихователя закладу дошкільної освіти:

1. Прийняття себе і визнання потреби у професійному саморозвитку.

2. Саморозвитку і самовдосконалення.

3. Стабілізація необхідності потреби саморозвитку як базової у розвитку особистості і професіонала.

4. Входження у цілісну систему саморозвитку (із урахуванням підйомів і спадів у процесі руху до поставлених цілей).

Хто має досягнення на шляху самовдосконалення і саморозвитку, повторюють мудрий вислів: «Вчора я був розумний, я хотів змінити світ. Сьогодні я мудрий — я змінююсь сам». Лише працюючи над собою, змінюючи себе, здійснюючи саморозвиток, ми можемо змінити світ навколо себе!

Демонстрація методу Кататимно-імагінативної психотерапії в колі психологів закладів освіти м.Ужгорода

Відгуки та оцінка діяльності психолога ЗДО №2 Катерини Химинець

Велике спасибі колегам, що знайшли можливість завітати на онлайн-конференцію, яку організувала і провела психологиня ЗДО №2 Катерина Химинець та за те, що поділилися досвідом своєї роботи з нами. Раді були бачити ваші усміхнені обличчя. Дуже дякуємо за щирість, відвертість, доброзичливість і професійні відгуки та високу оцінку діяльності пані Катерини. Бажаємо нам усім міцного здоров’я, завжди гарного сонячного настрою, наснаги та Божої ласки. З повагою, директор Марія Тимко та педагоги садочка.

Переглядів: 245 | Додав: ксюша | Рейтинг: 5.0/1
НАШЕ ВІДЕО

ДРУЗІ САЙТУ

ЗДО №18