Блог »

Головна » 2017 » Лютий » 27 » Як впливають сварки батьків на хворобу дитини
Як впливають сварки батьків на хворобу дитини

Не варто з'ясовувати стосунки при маляті!

В процесі зростання будь-яка дитина час від часу хворіє: то підхопив якийсь вірус, то охолола, то ще щось. В принципі, цим нікого не здивуєш. Батьки намагаються ставитися до хвороб максимально спокійно і діяти адекватно, вчасно приймаючи заходи. Однак, нещодавно вчені довели, що іноді причиною хвороби дитини є не який-небудь К вірус, а то, що батьки малюка занадто часто сваряться. Здавалося б, який взагалі тут може бути зв'язок, але як виявилося, сама пряма.
Діти починають реагувати на сварки батьків буквально з народження, просто мама і тато зазвичай цього не помічають, адже їм здається, що малюк ще нічого не розуміє, однак, це не так. Напружена обстановка в родині відчувається на емоційному рівні, а маленькі діти в принципі є дуже чутливими, тому перебувають у стресі в той момент, коли мама і тато з'ясовують між собою стосунки. Якщо придивитися, то можна помітити, що в період батьківських сварок дитина починає погано і неспокійно спати, частіше плакати і т.д., і це не просто збіг, це дійсно пряма залежність.
Абсолютно неважливо, скільки по часу батьки перебувають у сварці. Вони можуть посваритися, а вже через п'ять хвилин сидіти в обнімку, забувши про те, що було раніше, але за ці п'ять хвилин дитина вже встигла пережити серйозний стрес, який не міг залишитися для нього непоміченим.
Мама і тато, звичайно, завжди намагаються максимально захистити своє чадо від різних хвороб, але на ділі виявляється, що вони самі провокують їх появу. Через постійні стреси імунітет дитини буде ставати більш уразливим, відповідно, він почне частіше і серйозніше хворіти. Ніякі ліки в цьому випадку не допоможуть, поки мама і тато не навчаться поводитися правильно і, хоча б не з'ясовувати стосунки при своїй дитині.
Природно, в сім'ях сварки є нормальним явищем, так як без них жити навряд чи вийде. Коли батьки постійно кричать один на одного, принижують, ображають і т.д., це вкрай негативно впливає не тільки на здоров'я і імунну систему дитини, але і на його самооцінку, сприйняття світу і т.д. Грамотні ж батьки не роблять дитину глядачем під час будь-яких конфліктів, вони навпаки намагаються його обгородити від цього.
Якщо дитина росте в постійних конфліктах і криках, то до підліткового віку він почне вести себе так само, так як для нього така поведінка буде абсолютною нормою. Батьки вже не зможуть пояснити дитині, що це неправильно, так як такий приклад вони подали йому самі, відповідно, самі є винуватими.
Батьки повинні намагатися вести себе грамотно поруч з дитиною, не травмувати його психіку і не піддавати здоров'я на небезпеку. Не варто з'ясовувати стосунки при маляті, та й взагалі варто звести скандали д
о мінімуму.

Переглядів: 46 | Додав: ксюша | Рейтинг: 5.0/1