Вівторок
30.11.2021
17:14
Вітаю Вас Гість
RSS
 
ЗДО  №2  -  НАШ  РІДНИЙ  САДОК

Мій садочок - велика сім’я,

Друзів радісних сонячне коло.

Це куточок планети Земля,

Мальовнича природа навколо.


Головна Реєстрація Вхід
Сторінка психолога »
Меню сайту

Пошук

МІНІ-ЧАТ

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 423

Вхід на сайт

ПОГОДА

Статистика

Насильство над дітьми в сім’ї

     

... Читати далі »

Переглядів: 2196 | Додав: Каринэ | Дата: 27.11.2012

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Щороку з 25 листопада по 10 грудня в багатьох країнах  світу відбуваються заходи на підтримку цієї кампанії.

Важливі дати цього періоду:
25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок
1 грудня   - Всесвітній  день боротьби зі СНІДом
2 грудня   - Між ... Читати далі »
Переглядів: 1970 | Додав: Каринэ | Дата: 26.11.2012

Десять кроків, щоб стати кращими батьками

1. Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності.

2. Прислуховуйтесь до того, що говорить Ваша дитина. Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває.

3. Всі взаємостосунки, в тому числі й ті, що будуються на любові й довірі, потребують певних обмежень. Батьки самі мають визначити ці обмеження для дітей. Пам’ятайте, що порушення дітьми будь-яких обмежень є для них природним процесом пізнання, і не варто це розцінювати як прояв неслухняності. Діти почуваються більш безпечно, коли батьки також дотримуються визначених ними обмежень.

4. Сміх допомагає розрядити напружену ситуацію. Часом батьки бувають занадто серйозними. Це заважає їм сповна відчути радість батьківства. Вмійте п ... Читати далі »
Переглядів: 710 | Додав: Каринэ | Дата: 26.11.2012

Домашнє насильство, міфи та факти про нього.

Домашнє насильство - це цикл, що повторюється із збільшенням частоти: фізичної, словесної, духовної і економічної образи з метою контролю, залякування, навіювання відчуття страху.
Це ситуації, в яких одна людина контролює або намагається контролювати поведінку і відчуття іншого. Всередині сімейного насильства як в узагальненій категорії існують більш специфічні категорії, визначеній природою відносин між кривдником і жертвою, а також умовами їх життя.
Насильство в сім'ї це є реальна дія або загроза фізичної, сексуальної, психологічної або економічної образи і насильства з боку однієї особи по відношенню до іншої, з якою особа має або мала інтимні або інші значущі відносини.
Як правило, насильство в сім'ї характеризується наступними рисами:
- Якщо вже мало місце фізичне насильство, то зазвичай з кожним подальшим разом зростає ча ... Читати далі »
Переглядів: 1323 | Додав: Каринэ | Дата: 26.11.2012

З розширенням кола спілкування, з поступленням в дитячий садок, відвідуванням різноманітних гуртків дитинка починає дізнаватись багато нового. І не завжди це нове - добре. Один з таких далеко не радісних моментів - лайливі слова. Почувши від своєї дитини таке «нововведення», дорослі часто губляться і не знають, як себе поводити в таких ситуаціях. Оговтавшись від шоку, батьки вибирають один з наступних варіантів.


Варіант 1. Лаємо
«І в кого тільки він пішов? ..» - дивуються часто батьки. Щоб зрозуміти це, потрібно просто поспостерігати за своїми манерами, своїм стилем поведінки. Адже часто трапляється так, що, не помічаючи своїх особливостей поведінки, ми відстежуємо їх в поведінці своїх дітей. Задумайтеся, чи характерною для вас є нестриманість, агресивність, зайва емоційність? У цьому випадку дійте за принципом «почни з себе».
... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1166 | Додав: РУСЛАНА | Дата: 04.10.2012

У теорії психології є багато версій про те, як «правильно» карати-приструнювати-показувати наслідки неадекватних вчинків дитині . Який же підхід виховання правильний? Як краще виховати дитину "батогом або пряником"? Навряд чи знайдеться хоч одна сім'я, в якій би жодного разу не карали дитини. Адже покарання не обов'язково буває тільки фізичним.
Багато батьків скаржаться на те, що змусити слухатися свою дитину без потиличника чи лайки вони не можуть. Дійсно, караючи фізично можна домогтися слухняності. Однак, фізичне покарання - це не метод виховання, а дресирування дитини, яке негативно позначається на формуванні її, як особистості. Для того, кого намагаються «виховувати» за допомогою тілесних покарань, світ стає небезпечним. Назавжди. Дитина, яка боїться, що її битимуть - стане керованою і слухняною. Вона може обрати життєвий сценарій «жертви» , втратить контакт з собою справжньою, зі своєю силою і зі своїм потенціалом. Вона стане частиною нат ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 911 | Додав: РУСЛАНА | Дата: 28.09.2012

   Щороку 1 вересня в багатьох сімях нашої країни настає свято – дитина йде в перший клас! Урочиста музика ллється зі всіх шкільних дворів, мами і татусі першокласників з гордістю ведуть свою, вже дорослу дитину, за руку, довкола величезні букети квітів. Сльози розчулення на очах батьків. А в батьківському серці тривога: як наше вчорашнє маля впорається зі шкільним навантаженням? Чи подружиться з однокласниками? Чи любитиме свою вчительку? І ще велика кількість питань, які задають собі батьки новоспечених першокласників.

   І, звичайно, батьківська тривога не ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1833 | Додав: Каринэ | Дата: 16.02.2012


 Шановні батьки!

... Читати далі »

Переглядів: 1499 | Додав: Каринэ | Дата: 06.12.2011

« 1 2 ... 12 13 14 15 »
НАШЕ ВІДЕО

Пров. Приютський,1

Просмотреть увеличенную карту

ОФІЦІЙНІ САЙТИ
Офіційний сайт м. Ужгорода та Ужгородської міської ради
ДРУЗІ САЙТУ
Каталог детсадов Украины: отзывы родителей, полезные статьи о дошкольном воспитании, рекомендации психологов

ДИВОСВІТ

ЗДО №18

ЗДО №19\ ГІМНАЗІЯ
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №2 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

пров. Приютський, 1, (0312) 63-12-38, e-mail: marijadnz2@ukr.net

Адміністратор сайту вихователь Хміль О.А.